Halmosit három meccsre tiltotta el az MLSZ

A FEB szerint leköpte ellenfelét a Haladás csapatkapitánya.

Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága március 21-i ülésén tárgyalta a Vasas ellen kiállított Halmosi Péter esetét is. A testület szerint a Haladás csapatkapitánya leköpte ellenfelét, aki ezért három soron következő férfi felnőtt bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!