Kikapott a Haladás a nyitányon

A zöld-fehérek kétgólos hátrányba kerültek az első félidőben.
-----

Mátyus János a Verpecz – Mocsi, Devecseri, Debreceni – Kállai, Holdampf, Kiss B., Csilus, Németh Mi. – Medgyes, Tóth M. tizenegyet küldte pályára. a Merkantil Bank Liga 22. fordulójában, a „tavaszi” nyitányon.

Szombathelyi Haladás – Gyirmót FC Győr (1-3) NB II 2020/2021
Mészáros D. Zsolt

Hiába tanyázott többet a vendégek térfelén a Haladás, igazi gólhelyzetet nem sikerült kialakítani. A 31. percben pedig egy 17 méteres szabadrúgást Heffler lőtt a bal oldali kapufa segítségével Verpecz ketrecébe, 0–1, a 42. percben pedig egy jobboldali akció végén középre adott labdát Lencse váltotta gólra, így kétgólos hátránnyal vonulhatott szünetre a Hali.

Mátyus János alapos fejmosás mellette négyet is cserélt, és ennek hamar eredménye is született. Az 52. percben egy bal oldali szögletre Mocsi érkezett mintaszerűen és az ötös rövid sarkáról a hosszúba csúsztatott, 1–2. Megvolt a lehetősége a Halinak az egyenlítésre, átlövésből és ziccerből is – ez nem sikerült, míg a hosszabbítás végén egy jogos büntetőből Nagy Patrik alakította ki a végeredményt: Haladás–Gyirmót 1–3.

Még több kép a képre kattintva nyíló galériában.