37. FORDULÓ

SZOMBATHELYI HALADÁS–KECSKEMÉTI TE 1–3 (0–2)

Szombathely. Haladás Sportkomplexum, 1591 néző. Vezeti: Görög Márió (Bede Tamás, Bertalan Dávid).

HALADÁS: Verpecz - Kállai, Csató, Németh M., Bosnjak - Csilus, Holdampf, Kiss B. (Lencse, 56.), Doktorics (Tóth Máté, 56.) - Tóth Milán (Monori, 86.), Hováth R. (Simut, 75.). Vezetőedző: Németh Szabolcs.

KECSKEMÉT: Varga B. - Tóth D. (Buna, 63.) , Szabó A., Rjasko, Szalai G,, Hadaró - Katona, Vágó, Szuhadovszki (Szabó L., 80.) - Lukács (Paudits, 80.), Tóth B. Vezetőedző: Szabó István. Gólszerzők: Lukács (26.), Tóth B. (29.), Tóth Milán (59.), Szalai G. (69.)

Mindkét csapat nagy lendülettel kezdett, a Haladás ragadta magához az irányítást, és a kapujához szegezte ellenfelét. A vendégeknek azonban két lehetőség elég volt arra, és három percen belül két gólt is szerezzenek. A vasiakat alaposan megzavarták a találatok, kellett egy kis idő, mire összeszedték magukat. A Hali uralta ugyan a játékot, de kevés veszélyt jelentett a kecskeméti kapura. A vendégek határozottan, stabilan védekeztek és a kontráikban szinte mindig ott volt a gólszerzés lehetősége.

Szünet után is a vasiak kezdeményeztek többet és Tóth Milán bombagólja visszahozta őket a meccsbe. Ám egy szöglet után nem sokkal később Szalai Gábor fejes góljával ismét kettő volt közte (1–3). A zöld-fehérek nem adták fel, mentek előre, de a támadó harmadban sok hibával futballoztak. A Kecskemét győzelmével gyakorlatilag feljutott az NB I-be - tudósít az nso.hu .

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt , vagy facebook messengeren ide kattintva . Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu