Gálázott Vépen a Haladás

Nyolcat rúgtak a szombathelyiek.

A 2019/2020-as kiírása Vas megyei I. osztályú bajnokság első helyezettjének otthonába, Vépre látogatott a Szombathelyi Haladás. Futballünnepre készültek a helyiek, amibe némileg azért az időjárás belerontott... A szombathelyiek már játszottak a héten: előbb a Siófokot 2–1-re, aztán a Pécset 2–0-ra verték meg Mátyus János tanítványai, igaz, azok a meccsek csak 45-45 percesek voltak.

A szabad sajtó nem létezhet nélküled. Támogasd a Nyugat.hu-t!
Támogatom

A zöld-fehéreket Németh Milán vezette ki csapatkapitányként, a Hali Rózsa – Schimmer, Mocsi, Devecseri, Németh Mi. – Tóth D., Kiss B., Jancsó, Illés – Simon A., Medgyes tizeneggyel kezdtek.

Haladás-Vép felkészítő mérkőzés
Vép–Haladás. Kattintásra galéria nyílik.
Mészáros D. Zsolt

A fehérmezesek gólgyártását Tóth Dávid kezdte meg, majd a félidő közepén öt perc alatt hárman is feliratkozhattak a táblára: Simon András, Illés Bence és Kiss Bence is, a félidő hajrájában pedig Németh Milán szerzett gólt, így szünetben 0–5-öt mutatott az eredményjelző.

Fordulást követően a Verpecz – Auer, Csilus, Szekér, Bosnjak – Németh Má., Holdampf, Doktorics, Rácz – Tóth M., Tóth B. összeállításban játszottak Mátyus János tanítványai. Balikó találatával szépítettek a hazaiak a második játékrész közepén, ám a hajrában Tóth Barna duplázott és Doktorics Áron is betalált, így a Haladás 8–1-re nyert.