Két védővel tárgyalunk, közel a megegyezés Diouffal

A tavaly már megkörnyékezett szenegáli focista az AEK Athen játékosa. Egy fiatal, és egy rutinos védő is a kiszemeltek között.

Gőzerővel dolgozik a Szombathelyi Haladás vezetősége a csapat megerősítésén. Információnk szerint közel a megállapodás El Hadji Diouffal. Az utolsó simítások vannak hátra, hogy aláírja szerződését.
A szenegáli focista 1988-ban született. Az AEK Athen játékosa legutóbb a portugál Vitória FC csapatában játszott kölcsönben.

A kiszemelt focisták között van egy fiatal magyar védő is, aki egy külföldi próbajáték után írhat alá hozzánk. A védelem bal oldalán és középen is bevethető. Tárgyalunk egy rutinos szerb védővel is, aki a hátsó alakzat bármelyik posztján tud játszani.

El Hadji Diouf
Fotó: diouf.tk"]

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Kapcsolódó cikkeink

Görög élcsapatból erősíthet a Haladás

A fiatal focistán kívül Izraelből is jöhet játékos.

Goran Jakir és Toni érkezhet, El Hadji Portugáliába ment

Tegnap véget ért az átigazolási szezon. A Szombathelyi Haladás így már csak olyan focistát szerződtethet, akinek nincs élő szerződése.